projektowanie i budowa
stron www

Strona stronie nierówna

Strona www to wizytówka firmy w Internecie. Jej rolą jest nie tylko prezentacja oferty, ale również wizerunku marki.

Ważne, aby Twoja witryna internetowa wyróżniała się na tle konkurencji, była łatwa do znalezienia, przyjazna w użytkowaniu i zapadała w pamięć.

Strona www musi również spełniać cel marketingowy jaki sobie obrałeś; zachęcać do interakcji i kontaktu. Jeśli chcesz sprzedawać przez Internet, to zaprojektuję i zbuduję dla Ciebie sklep internetowy.

Indywidulane podejście

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie. Budowane strony internetowe nie opierają się o gotowe szablony, a wszystkie projekty są przygotowywane od podstaw.

Każda budowana przeze mnie strona jest responsywna, to znaczy, że bezbłędnie wyświetla się zarówno na ekranie komputera jaki i na smartfonie. 

Nie musisz się ograniczać - stworzona przeze mnie strona może zawierać: formularze kontaktowe, blog, cenniki, galerie obrazów, osadzone wideo, slidery i wiele innych dodatków. Zapoznaj się z pełną ofertą a szczegóły omówimy na indywidulanym spotkaniu! Chętnie doradzę i z przyjemnością odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Kompleksowa obsługa

Zapewniam stałe wsparcie techniczne oraz opiekę nad zabudowanymi przeze mnie stronami. W ramach współpracy mogę zająć się obsługą strony, aktualizacją treści i oprogramowania witryny.

Zapewniam wdrożenie narzędzi: Google Analytics, Google Ads, czy Tag Manager. Jeżeli chcesz, mogę prowadzić również działania reklamowe. 

Każda strona może zostać zintegrowana z mediami społecznościowymi klienta. Pomagam w zakładaniu fanpage w mediach społecznościowych. Zapewniam również instalację Facebook Pixela dla chcących korzystać z reklam.

Jeżeli nie masz jeszcze swojego logo zaprojektuję je dla Ciebie.

Wyróżnij się!

Pierwsze co internauci zobaczą wchodząc na Twoją stronę, to oprawa graficzna. Ważne, żeby wygląd witryny zachęcał do zapoznania się z jej treścią i ofertą.

Dołożę starań, aby Twoja strona wyróżniła się na tle konkurencji i została zapamiętana. Każda projektowana witryna odznacza się indywidualną paletą kolorów, dopasowanymi grafikami i odpowiednio dobraną czcionką. Wszystko to oczywiście musi być spójne z Twoją marką, branżą oraz dostosowane do grupy docelowej.

Czego możesz oczekiwać?

Indywidualny projekt

Wszystkie projekty są indywidulane. Nie działam na gotowych szablonach.

Responsywność strony

Wszystkie przygotowywane strony są przyjazne dla urządzęń mobilnych.

Optymalizacja SEO

Przygotowane strony mogą być zoptymalizowane pod kątem SEO. 

Wsparcie techniczne

Oferuję stałą opiekę nad stroną, serwerem oraz pomoc w obsłudze.

Kompleksowa usługa

W ramach współpracy zapewniam zakup wybranej przez klienta domeny bez żadnej prowizji. Dodatkowo oferuję bezpieczny i szybki hosting dla stron www oraz poczty e-mail w wybranej domenie.
Darmowy certyfikat SSL dla wszystkich stron umieszczonych na moim serwerze.
domena
Jeśli nie masz jeszcze domeny, zakupię ją w Twoim imieniu.
hosting
Zapewniam szybki i niezawodny serwer dla stron i poczty.
certyfikat ssl
Przy wyborze mojego hostingu certyfikat SSL gratis.
skrzynka e-mail
Zapewniam możliwość założenia konta pocztowego w wybranej domenie.

Elementy strony i aplikacje

Budowane strony mogą zostać uzupełnione wieloma dodatkowymi aplikacjami i funkcjami.
Możliwości jest wiele, poniższa zaprezentowane są jedynie najpopularniejsze dodatki. 
Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz do mnie.
Blog
Formularz kontaktowy
Chat box
Social media
Mapa dojazdu
Galerie zdjęć
Streaming video
Newsletter
Wyskakujące okienka
Panel cms
System rezerwacji
Wiele języków

Jak wygląda współpraca?

Opowiedz swoją historię

(Analiza potrzeb i celów klienta)
Na tym etapie analizuję Twoje założenia i cele. Najważniejsze to zrozumienie głównych celów przyszłej strony internetowej, grupy docelowej, do której chcesz dotrzeć oraz analiza Twojej konkurencji.

Identyfikacja powyższych czynników pozwoli łatwiej przygotować trafny projekt oraz dostosować całą zawartość (paletę kolorów, treści i elementy graficzne).

Rysujemy szkic

(Przygotowanie projektu strony)
Pierwszym krokiem przygotowania projektu jest budowa mapy strony internetowej. Dzięki niej można dokładnie pokazać relacje pomiędzy głównymi obszarami witryny i sprawdzić czy użytkownikowi będzie łatwo znaleźć wszystkie najważniejsze informacje. Głównym powodem tworzenia mapy strony jest zbudowanie witryny przyjaznej dla użytkownika i łatwej w nawigacji.

W kolejnym kroku Twoja strona zacznie nabierać kształtu. Na podstawie przygotowanego projektu graficznego zobaczysz kolorystykę, rozmieszczenie logo, elementów menu, treści oraz materiałów graficznych. 

Budowa serwisu

(Wdrożenie projektu i kodowanie strony)
Na tym etapie przystępuję do tworzenia strony internetowej. Projekt graficzny zostaje przekształcony na witrynę internetową. Zazwyczaj najpierw budowana jest strona główna a następnie dodawne są podstrony zgodnie z hierarchią mapy witryny.

Następnie strona uzupełniana jest o wszystkie wybrane funkcje, elementy dynamiczne i animacje.

Po zaakceptowaniu strony przystępuję do przygotowania wersji responsywnej dla urządzeń mobilnych.

Jeśli zdecydujesz się również na optymalizację SEO wykonam ją po zaakceptowaniu finalnej wersji strony.

Startujemy

(Uruchomienie strony)
W ostatnim etapie wykonuję testy wszystkich elementów interaktywnych strony. Każdy link, formularz, czy skrypt zostaje sprawdzony. Analizowane są również wersje na urządzenia mobilne.

Po dokładnym sprawdzeniu witryny zostaje ona przesłana na serwer i uruchomiona. 

Ile kosztuje strona internetowa

Do każdego klienta podchodzę indywidulanie a każdy projekt jest szyty na miarę. Z tego powodu nie da się z góry określić ceny. 

Koszt budowy uzależniony jest od wielu czynnkiów takich jak stopień skomplikowania projektu, zakres przygotowywanych grafik, czy dodatkowych funkcji i aplikacji.

Najprostsze strony "wizytówki" i landing page wykonuję już od 1000,00 zł
envelopephone-handset